Ostravský Baník porazil na Letné zlínské Ševce

22.09.2018 08:54

ZLÍN – Fotbalisté Baníku Ostrava zvítězili 21. září v páteční předehrávce 9. kola první ligy ve Zlíně 2:1. Zlín mohl v případě výhry opět atakovat první místo tabulky. K tomu však potřeboval ostravský celek porazit. Leč nestalo se a Ostravané přerušili sérii čtyř vítězství Zlína. Navíc ukončili neprůstřelnost zlínského gólmana Stanislava Dostála, když ho po 435 minutách překonal Milan Baroš. A když v 65. minutě vstřelil druhý gól Lukáš Pazdera a poslal Baník do dvougólového vedení, bylo to s domácími velmi zlé. Jiskřičku naděje vykřesal v závěru zlínský Jean-David Beauguel, ale hosté už jednogólové vítězství uhájili. FC Fastav Zlín-Baník Ostrava 1:2 (0:0)- Branky: 83. Beauguel - 62. Baroš, 65. Pazdera. Diváci: 5898.

Zlín zůstal s 19 body v tabulce čtvrtý, ale Baník ho bodově dotáhl.