Osobní automobil vjel před vlak, posádka vyvázla bez zranění

07.12.2017 17:38

OTROKOVICE – Před rozjíždějící se vlak vjel dnes krátce před půl jedenáctou hodinou na železničním přejezdu v Otrokovicích řidič osobního automobilu. „V autě seděli dva lidé, kteří naštěstí vyvázli bez zranění,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Ke srážce došlo u předposlední zastávky před hlavním nádražím v Otrokovicích. Vlak narazil do zadní části vozu a odsunul jej mimo trať i komunikaci. „U nehody zasahovaly dvě jednotky profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice a ze stanice Zlín. Hasiči přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která obě osoby vyšetřila. Poté zabezpečili osobní vozidlo proti vzniku požáru,“ řekla mluvčí hasičů.
Po příjezdu jednotky hasičů Správy železniční dopravní cesty, státní organizace a pracovníci Drážní inspekce, jim krajští hasiči předali místo nehody.

Foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje