Osobní automobil naboural v Jasenné do zídky před restaurací

04.07.2019 16:07

JASENNÁ – Následky dopravní nehody osobního automobilu v Jasenné na Zlínsku odstraňovaly dnes od 14:46 hodin dvě jednotky hasičů nehody.
„V 14:36 hodin přijali hasiči oznámení o nárazu osobního automobilu do domu. Oznamovatel dále sdělil, že z auta vychází kouř a řidič je mimo automobil. K nehodě vyjeli profesionální hasiči z centrální požární stanice Zlín a dobrovolní hasiči města Vizovice,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Na opěrné zídce před budovou restaurace stál poškozený automobil Škoda Fabia combi. Zraněného řidiče si převzala osádka sanity zdravotnické záchranné služby. Hasiči tak zajistili havarované auto proti vzniku požáru. Příčinu nehody a výši škody šetří policisté.

Foto: HZS Zlínského kraje