Oprava kanalizační šachty uzavře část Moravské ulice

12.07.2020 13:25

KROMĚŘÍŽ - Moravská ulice bude v části mezi křižovatkami s ulicemi Kotojedská a Gorkého zhruba na tři měsíce uzavřena. Uzavírka místní komunikace ve zmíněné ulici bude zahájena v pondělí 13. července a potrvá až do 30. září letošního roku.
 „Důvodem uzavírky je složitá oprava kanalizační šachy v hloubce necelých jedenáct metrů uprostřed uvedené komunikace současně s přeložkou vodovodu,“ uvedl Vlastimil Foltýn z odboru služeb Městského úřadu Kroměříž.
Část Moravské ulice bude nutné objet po trasách označených přechodnými dopravními značkami, stejně bude označena i samotná uzavírka. Hlavní objízdná trasa povede ulicemi Kotojedská, Jiráskova, Sokolovská a Velehradská. S vedením objízdné trasy souvisí také změny či posun zastávek MHD a linek Krodos Bus, a. s. Informace budou k dispozici u dopravců a zároveň vyvěšeny na zastávkách, jichž se změny týkají.

„Akci neprovádí město Kroměříž, jejím investorem je společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž a samotnou stavbu provádí firma TRASKO BVT, s. r. o. Vyškov,“ sdělil Jan Vondrášek, tiskový mluvčí kroměřížské radnice.

Zdroj a foto: Měú Kroměříž