Oprava části vozovky v ulici K. Čapka je dokončena v předstihu

25.07.2020 18:53

OTROKOVIC E - Od úterý 28. července bude otevřen opravený úsek vozovky v ulici K. Čapka v blízkosti areálu Technických služeb Otrokovice na Baťově. Dokončit opravu se povedlo v časovém předstihu před plánovaným dokončením dle smlouvy a harmonogramu.

„Podle smlouvy měla zhotovitelská společnost na rekonstrukci vozovky tři měsíce. Povedlo se jí ale práce dokončit téměř za polovinu času. Nyní už budou za běžného provozu probíhat pouze ‚kosmetické‘ úpravy,“ uvedl Erik Štábl z odboru rozvoje města.

Komunikace slouží jako přístupová cesta k okolním stavbám a jako propojovací cesta s dalšími komunikacemi v dané lokalitě. Celkově je stavba rozdělena na dvě etapy. První etapa je nyní dokončena a druhá část je plánována rok 2021. Rozdělení opravy na dva časové úseky je z důvodu nezbytnosti zajištění dopravní obslužnosti areálu TSO tak, aby byl příjezd zabezpečen po celou dobu stavby vždy alespoň z jednoho směru.   

„První etapa opravy vyšla otrokovickou radnici přibližně na 1,7 milionu korun,“ sdělila Romana Pastuszková, tisková mluvčí města Otrokovice.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Měú Otrokovice