Nová výstava v Galerii Na Radnici

08.04.2019 10:30

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Rožnovský fotoklub R9 vystavuje od středy 3. dubna v Galerii Na Radnici. Výstava fotografií nazvaná Z každého rožku trošku bude veřejnosti přístupná až do 30. června.

„Název výstavy vypovídá o jejím obsahu. Každý člen našeho fotoklubu tvoří po svém, proto jsou k vidění fotografie doslova z každého rožku,“ řekl při zahájení výstavy předseda R9 Jaroslav Polášek. „Vybrané fotky představují tvorbu jednotlivých členů, jejich témata. To, čím chtějí okolí oslovit,“ doplnil Jaroslav Polášek.

Kromě povídání o fotografování a fotografiích vytvořili návštěvníci vernisáže živý fotoaparát. Akci hudebně doprovodili žáci ZUŠ Rožnov pod vedením Adama Fusky.

„Fotoklub R9 jako skupina výtvarných fotografů, ale zároveň i dokumentaristů, působí na Rožnovsku od roku 2003 ve formě občanského sdružení. Mezi členy jsou jak aktivní fotoamatérští tvůrci, tak profesionálové a úspěšní autoři mezinárodních salónů fotografie,“ dodal tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Výstava potrvá do 30. června a otevřena je v pondělí, středa 8-17 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 8-14 hodin.

Foto: www.roznov.cz