Nezvyklá hulínská domovní čísla – letní hra pro každého

17.07.2020 07:17

HULÍN – Pro své obyvatele i návštěvníky odjinud připravilo město Hulín na léto netradiční zábavu: hru Nezvyklá hulínská domovní čísla.
„Jak už její název napovídá, umožňuje během procházek ulicemi a prostranstvími zjistit, kde se ve městě nachází nezvyklá čísla popisná,“ sdělil Zdeněk Dvořák z hulínské radnice.

„Hra je určena opravdu pro každého a pravidla jsou jednoduchá. Věříme, že zábavu s ní si užije během prázdnin opravdu hodně lidí,“ prohlásil hulínský starosta Roman Hoza.

Kdo si chce Nezvyklá hulínská domovní čísla zahrát, musí splnit jedinou povinnost: vyzvednout si hrací kartu v Informačním centru na náměstí Míru 123, která obsahuje vše potřebné o hře a také tajenku, kterou lze v případě správných odpovědí rozluštit.
„Po vyplnění je potřeba hrací kartu odevzdat zpět pracovnicím Informačního centra, které zkontrolují správnost odpovědí a následně účastníkům předají zaslouženou odměnu. Přejeme všem hodně zábavy a krásnou procházku městem,“ vzkázala Jarmila Zakravačová, ředitelka Městského kulturního centra Hulín, pod které organizačně spadá Infomační centrum.

Nezvyklá hulínská domovní čísla si lze zahrát až do 31. srpna.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Měú Holešov