Neznámý vandal rozbil na parkovišti dveře autobusu

30.01.2018 11:44

ZLÍN - Zlínští policisté hledají svědky barbarského jednání, při němž neznámý vandal hodil skleněnou láhev do prostor parkoviště Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice v ulici Podvesná XVII ve Zlíně a poškodil zadní dveře zde zaparkovaného autobusu Městské hromadné dopravy osob.

„Autobus zaparkoval jeho řidič v pátek 26. ledna v 15.00 hodin na parkovací místo dopravní společnosti, v té době byl v pořádku. Vrátný, který přišel do zaměstnání v sobotu o půl páté ráno, při pravidelné obchůzce zjistil poškození autobusu, které ihned oznámil svému nadřízenému. Policisté zjistili, že v noci z pátku na sobotu zřejmě někdo přehodil přes plot skleněnou láhev, čímž rozbil dveře autobusu. Předběžná škoda je vyčíslena na deset tisíc korun,“ informovala policejní m uvčí Monika Kozumplíková.

Zlínští policisté přivítají jakoukoli informaci, která by jim pomohla objasnit pachatele trestného činu poškození cizí věci. „Pokud si někdo v noci z pátku na sobotu všiml tohoto vandalského jednání, může se dostavit na policejní služebnu ve Zlíně na tř. T. Bati 44 nebo zavolat na linku tísňového volání policie – 158,“ obrací se policistka na veřejnost.

Foto: Policie ČR