Nejnavštěvovanější nákupní stránky v regionu pomohly nemocnici ve Zlíně částkou přes dvacet tisíc korun

09.06.2020 08:21

ZLÍN - Nejnavštěvovanější nákupní www stránky v regionu, portál Slevíci, a jeho návštěvníci pomohli Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně částkou 22 900 korun.
„Jde o výtěžek téměř měsíc trvající akce, kdy byla z každého uskutečněného nákupu část vybraného obnosu věnována zdravotnickému zařízení na nákup hygienických potřeb, léčiv a dalších materiálů potřebných pro zvládnutí pandemie koronaviru,“ informoval Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje.
S nabídkou pomoci se společnost BLUE 88, která portál Slevíci provozuje, obrátila na zlínskou nemocnici krátce po vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR.
„Moc si tohoto gesta vážíme. Je jasné, že i tato společnost čelila vážným komplikacím, přesto nám podala pomocnou ruku. Je na místě jí za to vyslovit velké poděkování,“ prohlásil Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje a ředitel krajské nemocnice.
„Plně jsme si uvědomovali, jak velká zodpovědnost ležela a vlastně stále leží na zdravotnických zařízeních. Nechtěli jsme stát stranou, cítili jsme silnou potřebu pomoci. Spolupráce s Baťovou nemocnicí byla velmi vstřícná a máme z ní dobrý pocit. Děkujeme také všem návštěvníkům našich stránek, kteří se do akce zapojili. Nepochybuji, že se zdravotníky budeme spolupracovat i v budoucnu,“ vyjádřil se za portál Slevíci Jiří Švirák.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje