Na Zlínském sídlišti Jižní Svahy hořela v noci herna

22.01.2019 07:12

ZLÍN – Požár herny na zlínském sídlišti Jižní Svahy likvidoval v úterý 22. ledna v časných ranních hodinách dvě jednotky hasičů.

„Nikdo nebyl zraněn, oheň způsobil předběžně škodu za 10 tisíc korun, včasným zásahem uchránili hasiči další majetek za 2,5 milionu korun,“ informoval dnes Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Hlášení o podezření herny v ulici Středová ve Zlíně přijali hasiči v 3:41 hodin. Operační důstojník vyhlásil požární poplach jednotce profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín a jednotce dobrovolných hasičů Statutárního města Zlína-Prštné.

„Po příjezdu k objektu herny v areálu lidově zvaném Šmoulí městečko viděli hasiči přes prosklené dveře u baru plamenné hoření. Protože dveře do herny byly uzamčeny, rozbili skleněnou výplň dveří a požár uhasili jedním proudem vody. Poté prostory vnitřní prostory odvětrali přetlakovým ventilátorem,“ sdělil mluvčí hasičů.

Příčina vzniku požáru zůstává v šetření hasičů.

Foto: HZS Zlínského kraje