Na třináctém Fotosalonu bude vystavovat i spolek z Kopřivnice

05.03.2020 15:54

OTROKOVICE - Otrokovický Fotosalon mohou fanoušci fotografie letos navštívit již po třinácté. „V pátek 6. března v 18 hodin bude zahájena vernisáží výstava prací otrokovických a kopřivnických fotografů. Veřejnost je může spatřit ve vestibulu Otrokovické BESEDY,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Hosté letošního salonu budou členové spolku Nezávislých fotografů Kopřivnice. Tento spolek je neformální společnost „fotografických závisláků” kočující po místních hospodách. Tentokrát budou k vidění fotografie vzniklé 169 let starým kolodiovým procesem.

Výstava ve vestibulu Otrokovické BESEDY potrvá až do 31. března a je možné ji zhlédnout každý všední den od 8 do 18 hodin pouze v rámci kulturních pořadů. Vstup je volný. Fotosalon pořádá Fotoklub Beseda Otrokovice ve spolupráci s městem Otrokovice a Otrokovickou BESEDOU.
Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice