Na Městský úřad Otrokovice je nutné se předem objednat

19.10.2020 07:50

OTROKOVICE - Aby si lidé mohli vyřídit na otrokovickém úřadě své záležitosti, od pondělí 19. října se musí předem telefonicky či elektronicky objednat. „K tomuto opatření přistoupilo vedení úřadu, aby se lidé na chodbách a pracovištích s ohledem na šířící se nemoc COVID-19 neshlukovali,“ sdělila tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastiszková.
„Cílem opatření je omezit osobní kontakt zaměstnanců úřadu s klienty na nezbytně nutnou úroveň, proto žádáme občany, aby upřednostňovali písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné,“ uvedla tajemnice otrokovického úřadu Radana Zenáhlíková.
„V souvislosti se situací na okolních úřadech jsme se také rozhodli, že je možné se předem objednat i v jiných dnech než v pondělí a ve středu, což dle našeho názoru povede k rozmělnění klientů v průběhu celého týdne,“ dodala tajemnice.   
Příjem veškerých dokumentů od veřejnosti bude probíhat pouze prostřednictvím pracoviště podatelny, samozřejmě se upřednostňuje elektronická komunikace.
„Přístup na úřad je možný pouze s použitím roušky nebo jiného vhodného prostředku k zakrytí dýchacích cest. Žádáme občany o použití desinfekčního prostředku, který je instalován při vstupu na úřad,“ obrátila se na veřejnost mluvčí radnice.

Vlastimil Langer

Zdroj: Měú Otrokovice
Foto: Archiv KNZ