Na jarní prázdniny chystá kino speciální dětská promítání

12.02.2017 10:04

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Kino Svět připravilo dětem zábavný program na jarní prázdniny, které začínají v pondělí 13. února. „Každý den bude hrát odpolední dětská představení. Celé rodiny tak mohou vyrazit na animované pohádky Zpívej, Tajný život mazlíčků, Ozzy, Kubo a jeho kouzelný meč či Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. A chybět nebude ani populární česká pohádková novinka Anděl Páně 2. Promítání pro děti začínají vždy v 17 hodin,“ uvedla mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

„Srdečně do kina zveme nejen malé dětské diváky, ale i jejich rodiče a prarodiče. Mezi filmovými novinkami jsme vybrali příběhy právě pro to nejnáročnější publikum, tedy pro děti, a sestavili jsme z nich speciální prázdninový program. Návštěvníci mohou zažít velká pohádková dobrodružství, při nichž se dozvědí, co v nepřítomnosti páníčků dělají jejich čtyřnozí mazlíčci, jak probíhá zvířecí talentová pěvecká soutěž nebo jak napínavá může být pouť po moři,“ pozvala Marie Kolajová z městského informačního centra.

Vedle odpoledních dětských promítání kino nabídne také klasický program pro veřejnost. Diváci se mohou těšit na komedie Bezva ženská na krku, Všechno nebo nic a Proč právě on?, na horor Kruhy, drama Místo u moře i novinku Padesát odstínů temnoty. Začátek je vždy v 19:30 hodin.

Rezervaci lístků je možné provést online na www.kinovalasskeklobouky.cz. K zakoupení jsou také v infocentru.
Vlastimil Langer