Na darované kávě od Jacobs Douwe Egberts si pochutnají dobrovolníci

24.04.2020 13:52

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Krabice plné skvělé kávy darovala městu Valašské Meziříčí společnost Jacobs Douwe Egberts.

„Radnice dar nyní rozdělí mezi desítky dobrovolníků, kteří se postarali o roznos balíčků s ochrannými prostředky seniorům starším 65 let.,“ informoval tiskový mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.

„V těchto dnech se v plné síle ukázala pomoc a solidarita, kterou jsme si společně schopni poskytnout. Nejinak je tomu i ve Valašském Meziříčí, za což jsme moc rádi. Dokládá to také dar společnosti Jacobs Douwe Egberts v podobě více než 200 balíčků a 2 500 samostatných porcí rozpustné kávy, který jsme za město převzali,“ řekl starosta Robert Stržínek.
„Tohoto daru si moc vážíme. Zároveň jsme se rozhodli ocenit jím ty, kteří v uplynulých dnech nezištně pomáhali městu s roznosem roušek a dezinfekce zdarma až do domu 5 000 seniorům starším 65 let ve Valašském Meziříčí,“ sdělil starosta:
Na dvou vlnách distribuce ochranných pomůcek seniorům se v první polovině dubna podíleli dobrovolníci Adry, skautských oddílů, TOM Zlaté šípy, TJ Valašské Meziříčí, oddíl fotbalu, zaměstnanci MŠ Křižná, Kulturního zařízení města, Městské knihovny a Městské policie Valašské Meziříčí, členové JSDH Hrachovec, Juřinka, Lhota a Podlesí a osadních výborů Brňov a Bynina.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Valašské Meziříčí