Moravská vodárenská zavřela zákaznická centra

22.10.2020 14:04

OLOMOUC/ZLÍN - Společnost Moravská vodárenská, a.s. oznamuje všem zákazníkům, že s platností ode dne 20. října v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 a aktuálním nařízením vlády ČR, preventivně uzavírá až do odvolání všechna svá zákaznická centra pro osobní kontakt se zákazníky. Všechny své služby společnost poskytuje i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu. Informaci poskytla tisková mluvčí společnosti Markéta Bártová.

„Uzavřeny jsou všechny pokladny a nebude přijímána žádná hotovost. Platby je nutné realizovat jen bezhotovostním platebním stykem. Žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou, v tištěné formě lze dokumenty vhodit do připravené schránky před budovou společnosti,“ upřesnila tisková mluvčí.

Na webových stránkách www.smv.cz  jsou k dispozici ke stažení všechny potřebné formuláře a kontakty. „K vyřízení svých požadavků prosím využijte Zákaznické linky 840 668 668 a 601 276 276 nebo e-mailovou adresu zc@smv.cz, případně své žádosti zasílejte poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Tovární 41, 779 00 Olomouc,“ zdůraznila Markéta Bártová.

Zdroj: Moravská vodárenská, a.s.

Foto: Archiv KNZ