Mladý řidič osobního vozu zahynul u Valašského Meziříčí

08.08.2018 07:56

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Při dopravní nehodě zemřel v úterý 7. srpna okolo půl desáté večer u Valašského Meziříčí na silnici třetí třídy třiadvacetiletý řidič osobního vozidla.
„Mladík z Novojičínska jel v autě sám, z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a havaroval do příkopu, kde zůstalo vozidlo ležet na střeše. Při nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl,“ informovala dnes ráno krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.
Na místo vyjížděla rychlá záchranná služba, hasiči a policisté ze skupiny dopravních nehod, za nimiž byli vzápětí vysláni i vsetínští kriminalisté, kteří teď společně zjišťují okolnosti této tragické dopravní nehody.
Hasiči obdrželi informaci o nehodě v 21:26 hodin. Podle oznamovatele byla jedna osoba ve vozidle zaklíněna a bylo nutné její vyproštění. Na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí. „Řidiče, který nejevil známky života, vyprostili pomocí hydraulických nůžek, avšak po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby lékař bohužel konstatovat úmrtí,“ sdělil Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Včerejší tragická událost je již 16. smrtelnou dopravní nehodou ve Zlínském kraji.

Foto: Policie ČR