Mezinárodní festival outdoorových filmů ve Zlíně je pozastaven, končí uzávěrka přihlášek do fotosoutěže

24.10.2020 08:15

ZLÍN - Mezinárodní festival outdoorových filmů (MFOF) je největší soutěžní filmovou putovní přehlídkou na světě. K vidění jsou filmy z mnoha koutů světa zaměřené na extrémní sporty a cestopisy.
„S ohledem na současný stav jsme nuceni původní listopadový termín festivalu zrušit. Pokud to situace dovolí, uskuteční se v náhradním termínu, o kterém budeme včas informovat?“ uvedl tiskový mluvčí zlínského magistrátu Tomáš Melzer.
Součástí festivalu je i každoroční fotosoutěž OUTDOOR, která je letos zaměřena na krásy České republiky. Pokud máte doma zajímavé snímky z výletů či dovolených po Česku a chcete zkusit své štěstí na výhru, máte poslední možnost zaslat své snímky. V neděli 25. října je konečná uzávěrka.
„Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií - krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat maximálně tři snímky v rozlišení 300 dpi pro tisk A3, ve formátu JPG,“ dodal mluvčí.
Výherce čekají zajímavé ceny, např. sportovní a cyklistické vybavení Force, volné vstupy na lezeckou stěnu Vertikon ve Zlíně, kurz pro horolezecké začátečníky Tester od lezeckého centra Vertikon, knihy z knihkupectví Knihcentrum.

Seznam výherců bude od 9. 11. 2020 zveřejněn na stránkách www.ic-zlin.cz. Pravidla a podmínky fotosoutěže a elektronický formulář naleznete na www.ic-zlin.cz/fotosoutez-outdoor.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto:Magistrát města Zlína