Městský zpravodaj Uherského Hradiště je v první desítce radničních listů v republice

18.07.2020 11:55

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Zpravodaj města Uherské Hradiště získal 9. místo v celostátním kole soutěže Radniční listy roku 2020. Kromě toho je druhým nejlepším radničním periodikem ve Zlínském kraji a v okrese Uherské Hradiště je dokonce prvním.

„Mezi největší devizy Zpravodaje města Uherské Hradiště patří sazba, texty, články z historie města, grafické zpracování titulní strany, praktičnost informací a kreativita obsahu. Zlepšit by se naopak měla kvalita fotografií či zábavní obsah,“ informoval tisikový mluvčí hradišťské radnice Jan Pášma.

Zpravodaj města vychází v Uherském Hradišti 12krát ročně. Je distribuován od 1. července 2016 do všech domácnostní zdarma a lze v něm využít inzerce. 

„Přes to, že dříve nebyl městský zpravodaj dostupný všem občanům zdarma, vždycky se jednalo o cenný zdroj informací, vždyť má za sebou více než 50 letou tradici. Pro město je zpravodaj nejen důležitým prvkem komunikace s občany, ale v dnešní přetechnizované a digitální době může být příjemným společníkem mnoha obyvatel města, kteří navzdory dostupnosti internetu dávají přednost přenosu informací v tištěné formě,“ řekl starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.

 Mimo distribuce do schránek občanů města je možné si tištěné vydání Zpravodaje města Uherské Hradiště vyzvednout také na Městském informačním centru, v elektronické podobě si jej mohou zájemci přečíst na internetových stránkách města Uherské Hradiště.
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Měú Uherské Hradiště