Městský ples se uskuteční v tradičním duchu

09.01.2018 10:57

OTROKOVICE - Známá herečka Ivana Jirešová bude moderovat tradiční Městský ples, který se koná v sobotu 20. ledna od 19:30 hodin ve všech prostorách Otrokovické BESEDY. „Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru za 310, 280 nebo 250 korun,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.   
Ve velkém sále k tanci a poslechu zahrají skupiny A Band a Flash Band, v kinosále si přijdou na své milovníci cimbálu, které potěší oblíbený Včelaran. V Městské kavárně, která se promění v pianobar, známé melodie decentně uvedou klavírista Kamil Dyják a houslista FBM, Jan Kotulán.
„Sympatická herečka Ivanka Jirešová bude nejen moderovat, ale i zpívat – připomene nám tak některé z hitů televizní show Tvoje tvář má známý hlas. V rámci programu vystoupí také dvojnásobný mistr České republiky v moderní magii The Magic Sebastian. Jeho představení, nabité překvapivými efekty je umocněné hudbou, která byla speciálně nahrána pro tuto show,“ láká na program plesu dramaturg Otrokovické BESEDY Dalibor Dědek. Doplnil, že si návštěvníci večera mohou tradičně vychutnat i profesionální ukázky standardních či latinsko-amerických tanců, tentokrát v podání Dance Studia Starlight.
Stejně jako každým rokem je pro účastníky plesu připraven welcome drink, bohatá tombola, losování stolů i zábavný fotokoutek. Novinkou je láhev vína pro dvě osoby v ceně vstupenky.
Pořadateli akce jsou město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU. Partnerem večera je společnost Mitas.

Vlastimil Langer