Městský kalendář na rok 2020 bude tradičně pokřtěn na Otrokovickém salon

30.10.2019 14:08

OTROKOVICE - Otrokovičtí výtvarníci spolku Rozumění a jejich hosté vystaví v pondělí 4. listopadu svá díla vzniklá v letošním roce na 13. ročníku Otrokovického výtvarného salonu. „Během vernisáže se tradičně uskuteční křest městského nástěnného kalendáře na následující rok. Slavnostní část akce se uskuteční ve vestibulu a přilehlém sálu Otrokovické BESEDY od 18 hodin,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Stejně jako v uplynulých letech se mohou návštěvníci těšit na široké spektrum vystavených výtvarných děl za účasti autorů samotných. Chybět nebudou obrazy, sochy, grafiky nebo keramika.

Součástí vernisáže bude křest městského nástěnného kalendáře na rok 2020. Městský kalendář nese název Otrokovicko a zprostředkovává ukázku okolních obcí.

„Kalendář bude možné zakoupit přímo na vernisáži, poté v Turistickém informačním centru Otrokovice v přízemí budovy Otrokovické BESEDY. Výtvarná díla budou vystavena v 1. patře kulturního centra až do 30. listopadu 2019. Vstup na vernisáž i výstavu je volný,“ dodala tisková mluvčí.
Vlastimil Langer

Foto: www.otrokovice.cz