Májová pouť v Otrokovicích se letos neuskuteční

20.04.2020 07:42

OTROKOVICE - Současná situace bohužel neumožňuje konání celé řady společenských, kulturních a sportovních akcí. „Jednou z nich je Májová pouť v Otrokovicích spojená s otevíráním Baťova kanálu. Uskutečnit se měla 1. května. Tuto akci každoročně pořádá Otrokovická BESEDA,“ sdělila tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

„Vážení a milí spoluobčané, vzhledem k prodloužení nouzového stavu do 30. dubna tohoto roku a současně i k souboru opatření vyhlášených vládou ČR k omezení nákazy virem covid-19, jsme nuceni oznámit zrušení tradiční venkovní akce Májová pouť a otevírání Baťova kanálu, a to bez náhrady,“ uvedl jednatel Otrokovické BESEDY Filip Pastuszek.

„Na 1. máje se tedy letos v parku před Společenským domem, ale ani v přístavišti u řeky Moravy nepotkáme. Přesto pevně věříme, že se již brzy – ihned po uvolnění restriktivních opatření – společně shledáme na některé z dalších tradičních venkovních akcí v Otrokovicích,“ pokračoval Filip Pastuszek.
Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice