Lužkovice budou poprvé hostit HamBurger Fest 2020

28.06.2020 12:03

LUŽKOVICE - Burgerový festival, který navazuje na úspěšnou akci v Napajedlech. se v sobotu 4. července poprvé uskuteční v Lužkovicích na Zlínsku.
„Přehlídka hamburgerů na všechny způsoby a dalších gastronomických lahůdek od nejlepších českých foodtrucků bude zahájen v pravé poledne a potrvá až do pozdních nočních hodin. Pro návštěvníky chystají organizátoři také soutěže a atraktivní doprovodný program,“ informovala jedna z organizátorů Michaela Oslizloková.

O prvním červencovém víkendu ožije areál fotbalového hřiště v Lužkovicích místo fotbalu netradičně akcí pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. „Po třech úspěšných ročnících v Napajedlech jsme se nyní rozhodli přesunout festival blíže ke Zlínu,“ vysvětlil za organizátory Lukáš Lauman a dodal, že díky většímu prostoru nabídne akce i více známých foodtrucků.

Návštěvníci zde mohou vyzkoušet kromě těch nejchutnějších hamburgerů v různých provedeních, třeba také hotdogy nebo cukrářské výrobky a zmrzliny. Na své si přijdou i příznivci piva, které k burgerům neodmyslitelně patří.
„Na čepu bude cider Strongbow a tři druhy piva včetně pivního speciálu American‘s Callin Beer od Podřevnického minipivovaru. Pro dámy a další fanoušky míchaných nápojů připravíme v Backstage baru pestré koktejlové menu,“ odkryl něco málo z nabídky Lukáš Lauman.   

HamBurger Fest 2020 startuje ve 12 hodin a potrvá až do pozdního večera. Na pódiu se zde během dne představí s největšími hity českých, slovenských i zahraničních interpretů rocková kapela Křídla i známý moderátor a DJ Martin Hrdinka. Programem provede Ondřej Albrecht.

„Vstupenky jsou v předprodeji v pokladnách multikina Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku, v Hospůdce na hřišti Lužkovice a na www.goout.net. Cena vstupenky v předprodeji je 120 Kč. Děti do 100 cm mají vstup zdarma,“ upřesnila Michaela Oslizloková.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Pořadatelé festivalu