Lupič ozbrojený nožem přepadl čerpací stanici v Kunovicích

11.01.2018 14:30

KUNOVICE – Benzinovou čerpací stanici na třídě Vítězství v Kunovicích na Uherskohradišťsku přepadl ve středu 10. ledna večer lupič. Obsluha mu vydala několik bankovek.
„Včera krátce po desáté hodině večer vstoupil do prodejny benzinové čerpací stanice v Kunovicích neznámý muž. Chvíli se procházel a prohlížel si zboží. Poté obešel pult, z kapsy vytáhl nůž a po zaměstnankyni požadoval peníze. Žena se obávala o svůj život, proto mu vydala finanční hotovost, kterou měla v pokladně. Pachatel ani ne se čtyřmi tisíci korunami z prodejny utekl směrem na Uherské Hradiště,“ popsala přepadení policejní mluvčí Milena Šabatová.
Policisté nyní pátrají po muži střední postavy ve věku okolo 35 let. Na hlavě měl modrou čepici s černým pruhem. Oblečen byl do černé bundy a světlých riflí.
„V souvislosti s touto trestnou činností žádáme o pomoc veřejnost. Pokud někdo poznal muže na fotografiích, nechť neváhá kontaktovat linku 158 případně nejbližší policejní oddělení,“ obrací se na veřejnost policejní mluvčí. 

Vlastimil Langer

Lupiče zachytila kamera. Foto: Policie ČZ