Ladislav Kolář si vyslechl na radnici velké díky

19.05.2020 15:16

HULÍN - Starosta Roman Hoza poděkoval Ladislavu Kolářovi, který během nouzového stavu vyhlášeného kvůli pandemii koronaviru rozvážel potřebným občanům z Hulína, Záhlinic a Chrášťan nákupy a další potřeby.

„Pan Kolář vše dělal bez nároku na odměnu. Za tuto bohulibou pomoc mnoha lidem si zaslouží naši úctu a uznání,“ konstatoval Roman Hoza.

Při své činnosti spolupracoval Ladislav Kolář úzce s radnicí, kam potřební občané telefonovali své objednávky. Zde je zaznamenávala Táňa Drcmánková, asistentka starosty, a seznam následně zasílala do Večerky Hulín, kde prodavačky chystaly nákupy do tašek.

„Tašky následně Ladislav Kolář po příchodu ze svého zaměstnání přebíral a rozvážel lidem do jejich domů a bytů, a často jim po cestě ještě pořizoval nákupy v drogerii a vyzvedával léky v lékárně,“ uvedl Zdeněk Dvořák z hulínské radnice.

Spolupráce Ladislava Koláře s radnicí trvala po celý nouzový stav. „A byla plně funkční, díky jeho ochotě a nasazení. Poděkování si však zaslouží i pan Perdykula, majitel Večerky, tým jeho prodavaček a také kolegyně Táňa Drcmánková,“ vzkázal Roman Hoza.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Hulín
Ladislab Kolář vlevo