Krajský úřad kvůli koronaviru dočasně omezuje úřední hodiny pro veřejnost

12.10.2020 08:21

ZLÍNSKÝ KRAJ – V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným Vládou ČR kvůli ohrožení zdraví obyvatelstva koronavirem a v souladu s krizovými opatřeními, jejichž cílem je zastavit či zpomalit šíření nákazy onemocnění COVID-19, rozhodl ředitel Krajského úřadu Zlínského kraje výrazně omezit úřední hodiny krajského úřadu pro veřejnost s účinností od pondělí 12. října do 25. října. Informaci sdělila krajská tisková mluvčí Adéla Kousalová.
„Provoz podatelny krajského úřadu i nezbytný osobní kontakt bude umožněn pouze v úředních hodinách, nastavených nyní takto: pondělí a středa od 9:00 do 12:00 hodin a od 13:00 do 15:00 hodin,“ upřesnila tisková mluvčí.
Veřejnost může kontaktovat zaměstnance krajského úřadu elektronicky nebo telefonicky prostřednictvím elektronické podatelny: podatelna@kr-zlinsky.cz nebo prostřednictvím telefonního čísla: 577 043 111 v původních úředních hodinách krajského úřadu. „Občané se mohou obracet na pracovníky krajského úřadu i prostřednictvím přímých kontaktů, zveřejněných na webových stránkách kraje: https://tel.kr-zlinsky.cz,“ dodala mluvčí.

Text a foto: Vlastimil Langer

Zdroj: Zlínský kraj