Krajská nemocnice Tomáše Bati má nového personálního ředitele, je jím Jozef Machek

26.05.2020 14:52

ZLÍNSKÝ KRAJ – Z funkce členky představenstva Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně odvolala valná hromada, kterou představuje Rada Zlínského kraje, personální ředitelku Lucii Štěpánkovou a jmenovala jejího nástupce. S účinností od 1. června je jím Jozef Machek, současný náměstek pro investiční rozvoj, provoz a informační systémy KNTB.

„V nemocnicích jsme udělali zásadní krok, odvolali jsme z funkce magistru Štěpánkovou. Bylo to v zásadě po dohodě na její vlastní žádost. Byl jmenován nový člověk, který pracuje v KNTB jako právník – magistr Machek. Ten ji plně nahradí nejen v Baťově nemocnici, ale ve všech ostatních nemocnicích kraje,“ řekl hejtman Jiří Čunek na tiskové konferenci 25. května. 

„Magistr Jozef Machek pracuje pro nemocnice Zlínského kraje od března loňského roku. Aktuálně je v KNTB na pozici náměstka ředitele. Je zodpovědný za řízení IT projektů financovaných z fondů EU, věnuje se projektu fúze nemocnic Zlínského kraje, realizuje audity na jednotlivých provozech a odděleních, zaměřuje se na výkonnost zdravotnických provozů a jejich produkci. Vystudoval všeobecné právo na Právnické fakultě Univerzity Komenského Bratislava,“ uvedla dnes krajská tisková mluvčí Adéla Kousalová.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Zlínský kraj