Kraj opět umožní bezplatné parkování na svém parkovišti při konání domácích ligových hokejových zápasů

10.09.2019 06:48

ZLÍNSKÝ KRAJ – Rada Zlínského kraje schválila bezplatné parkování v objektu krytého parkoviště Zlínského kraje v budově 11 bývalého továrního areálu (vedle Baťova mrakodrapu) ve dnech konání domácích ligových hokejových utkání klubu Berani Zlín v hokejové sezoně 2019/2020, a to v době od 16. do 21. hodiny.

„Na základě dobrých zkušeností z minulých let, kdy fanoušci hokeje bezproblémově využívali volná místa na parkovišti Zlínského kraje, jsme i pro nadcházející sezónu vyhověli požadavku vedení hokejového klubu Berani Zlín umožnit návštěvníkům domácích hokejových utkání bezplatný parking,“ řekl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

„Jedná se o 26 domácích utkání a případně domácí utkání play off. Ušlá tržba při poskytnutí volných průjezdů parkovištěm, která zahrnuje i výjezd ‚neúčastníků‘ hokejových zápasů v požadované době od 16. do 19. hodiny je přibližně jeden tisíc korun, při 26 utkáních pak 26 tisíc korun,“ uvedla krajská tisková mluvčí Adéla Kousalová.

„Poskytnutí parkovacích míst Zlínským krajem vždy v minulosti přispělo ke zvýšení bezpečnosti, zajištění pořádku ve městě a zlepšení zázemí pro návštěvníky hokejových turnajů,“ zdůvodnil hejtman Čunek rozhodnutí krajské rady.
Foto: www.kr-zlinsky.cz

Zdroj: www.kr-zlinsky.cz