Koupaliště v Otrokovicích bude otevřeno v závislosti na počasí

06.06.2020 11:31

OTROKOVICE -  I když Ministerstvo zdravotnictví v rámci rozvolňování opatření povolilo od 8. června až 500 osob na veřejných koupalištích, v Otrokovicích se brány koupaliště otevřou veřejnosti jakmile to počasí dovolí.

„Souběžně s vývojem počasí také sledujeme vývoj opatření a pokynů vydávaných Ministerstvem zdravotnictví. Ačkoliv bude od 8. června povoleno na koupalištích až 500 návštěvníků, tak je pro je pro nás i pro veřejnost tento počet limitující, podobně jako celá řada dalších hygienických podmínek, které se v čase mění,“ vysvětlil Tomáš Morys, jednatel TEHOSU, společnosti, která spravuje městské koupaliště.

S ohledem na předpověď počasí nelze předpokládat, že by mohlo být koupaliště v Otrokovicích otevřeno veřejnosti dříve než v druhé polovině příštího týdne.
„Konkrétní datum otevření sdělíme prostřednictvím webových stránek města a městského Facebooku. S informací o otevření také veřejnosti sdělíme aktuálně platná pravidla pro návštěvníky koupaliště,“ ubezpečil Tomáš Morys.

„Ceny vstupného na koupaliště a ROŠ pak zůstávají stejné jako loni. Základní celodenní vstupné na koupaliště je pro dospělé za 60 korun a pro děti od 6 do 15 let pak 20 korun, rozhodla tak Rada města Otrokovice,“ doplnila Romana Stehlíková, tisková mluvčí otrokovické radnice.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice