Komunikace v průmyslovém areálu prochází opravou

07.08.2018 18:55

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Oprava kanalizačních šachet, povrchu komunikace a následné vytvoření nových parkovacích míst. „To jsou práce, které v těchto dnech probíhají v Průmyslovém areálu Tesly u tzv. služební brány,“ informoval tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Průjezd průmyslovým areálem v těchto místech byl dlouhou dobu negativně ovlivněn stavem komunikace kvůli propadlým kanalizačním šachtám. „Ty na rozdíl od samotné cesty nejsou ve vlastnictví města, ale soukromého subjektu. Na základě jednání s majitelem a správcem se nám podařily dohodnout potřebné opravy, kdy vlastník šachet investoval do jejich oprav s tím, že provedl i další drobné opravy a město nyní pokračuje opravou povrchu komunikace,“ řekl starosta Rožnova Radim Holiš.
„Nově opravená komunikace umožní jezdit více středem a na krajích tak vzniknou další parkovací místa, která průmyslový areál velmi potřebuje. Reálně počítáme se vznikem minimálně třiceti nových parkovacích míst,“ doplnil starosta Holiš s tím, že další dlouhodobě vyhovující komunikace je tak vyřešena.

Vlastimil Langer
Foto: www.roznov.cz