Komunální volby trochu jinak….

07.08.2018 13:15

Milí kolegové a všichni, kteří čtete naše stránky.

Před námi jsou komunální volby a my se jim budeme věnovat. A chceme zapojit i vás, kteří máte zájem podívat se podrobněji na dění kolem sebe a zasáhnout do komunální politiky.

Ať se nám to líbí nebo ne, politici ovlivňují náš život a musíme si přiznat, že media jim v tom velmi „pečlivě“ pomáhají. Tak to zkusíme i na našem webu.

Budeme vás informovat nejen o tiskových konferencích jednotlivých politických stran a uskupení, ale také o akcích, kterými nás voliče budou přesvědčovat o tom, že právě oni k nám budou na radnicích vstřícnější, vyřeší problémy, se kterými nepohnuli ti před nimi… Ovšem budeme chtít vědět v čem a hlavně jak to budou dělat lépe. A přidáme i něco z vlastních zkušeností.

Věnovat se budeme především Zlínu, ale pokud budete cítit potřebu napsat o předvolebním klání u vás, jste na stránkách našeho novinářského webu vítáni. Zlínu proto, že je krajským městem a vedení kraje se ke Zlínu v mnoha případech chová macešsky. A to přináší problémy nejen Zlíňanům, ale všem obyvatelům kraje. Doprava, situace ve zdravotnictví jsou ty největší. I na to se budeme ptát….

Jana Bubeníková