Knihovna v Baťově bude otevřena ve středu 13. května

10.05.2020 07:40

OTROKOVICE - Městská knihovna Otrokovice otevřela hlavní půjčovnu ve středu 29. dubna. Ve středu 13. května následuje pobočka v Baťově. Obě knihovny ale stále budou přístupny za dodržování stanovených podmínek.

„Pobočka knihovny bude zpřístupněna klientům pouze po telefonickém objednání. Objednat se mohou na telefonním čísle 576 771 633,“ uvedla tžisková mluvčí otrokovické tadnice Romana Stehlíková.
 „Uvítáme, pokud zájemci o půjčení knih rovnou do telefonu nadiktují knihovnici tituly, o které mají zájem, aby jim je předem vychystala a pobyt v knihovně tak byl omezen na minimum. Pokud tak návštěvníci knihovny neučiní telefonicky, nahlásí je při příchodu. Volný pohyb po knihovně nebude nikomu umožněn. Jedna osoba si může vypůjčit maximálně pět knih,“ uvedla Barbora Šopíková, vedoucí odboru školství a kultury, pod který otrokovická knihovna spadá.
„Během 15 minut bude vstup umožněn pouze třem klientům. Při vstupu do knihovny lidé musí mít nasazeny roušky a k dispozici bude také dezinfekce. Upozorňuji, že ani v jedné pobočce knihovny zatím nebude umožněno využívání internetu,“ dodala Barbora Šopíková.
Vlastimil Langer

Zdroj: MěÚ Otrokovice
Ilustrační foto: Archiv KNZ