Kabelkový veletrh v Otrokovicích probíhá tentokrát online

09.10.2020 07:41

OTROKOVICE - Oblíbený Kabelkový veletrh, který se měl uskutečnit 8. října v prostorách otrokovické BESEDY kvůli vládním nařízením proto proběhne netradičně - online.
„Přestože jsme klasické prodejní odpoledne zrušili, rozhodli jsme se zůstat v kontaktu s návštěvníky alespoň na dálku. Věříme, že si i tento nový způsob prodeje najde své příznivce. Mrzí nás, že akci rušíme, ale vzhledem k vývoji epidemiologické situace a přibývajícím nařízením týkajících se akcí, jsme se takto z preventivních důvodů rozhodli. Věříme, že si veletrh, tak jak jej známe, vynahradíme, jakmile to bude možné. Zdraví všech je nyní přednější,“ řekla Kateřina Martínková, pracovník pro PR a FR Naděje Otrokovice.
Šestý ročník Kabelkového veletrhu proto proběhne online formou. Vybrané kabelky, které dárci darovali v rámci sbírky, budou nabídnuty prostřednictvím facebookové události online „Kabelkový veletrh Otrokovice 2020 a další kousky vyčkají uschované do dalšího termínu. Prodej byl zahájen 8. října a potrvá zhruba měsíc. Informace, jak se zapojit, naleznou zájemci  na facebooku. Svým nákupem podpoří službu sociálně terapeutické dílny NADĚJE a její klienty,“ dodala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Měú Otrokovice