Informace o prodeji vstupenek na předkolo play off s Mladou Boleslaví

11.03.2019 08:02

ZLÍN - Extraligový tým PSG Berani Zlín postoupil stejně jako v loňské sezoně do bojů o Masarykův pohár. V předkole Generali play off 2019 vyzve Bruslařský tým z Mladé Boleslavi, který se umístil v základní části o jednu příčku nad Zlínem. Série hraná na tři výhry začíná dvěma zápasy v Mladé Boleslavi.

„Třetí utkání série se uskuteční na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně ve čtvrtek 14. března v 17 hodin, případný čtvrtý zápas se odehraje opět v Baťově městě o den později v pátek 15. března ve stejný čas,“ informoval tiskový mluvčí zlínských hokejistů Roman Ordelt.

„O uplynulém víkendu byl zahájen online předprodej přes Ticketportal na čtvrteční utkání. Prodej na pokladnách zimního stadionu na třetí zápas předkola Generali play off s Mladou Boleslaví bude probíhat ve čtvrtek od 14:30 do 17:00. Doporučuji vyhnout se dlouhým frontám před zápasem nákupem lístků přes Ticketportal,“ upozornil R. Ordelt.

Ceny vstupenek zůstávají ve stejné cenové relaci jako na zápasy kategorie A v základní části. Pokud se uskuteční čtvrtý zápas série, budete o přesných časech předprodeje včas informováni. Permanentní vstupenky PSG Berani Zlín zůstávají v platnosti a platí na všechny domácí zápasy play off ve Zlíně!
Ačkoliv dle ceníku nejsou v platnosti dětské slevy na zápasy play-off, tak na celou sérii s Mladou Boleslaví lze zakoupit dětskou vstupenku za 20 Kč. V on-line předprodeji jsou dětské vstupenky na stání a sezení do sektoru G.

Ceny vstupenek na 3. a případně 4. zápas série předkola Generali play off 2019 ve Zlíně:

stání: 150 Kč, sezení kategorie B: 210 Kč, sezení kategorie A: 310 Kč, klubová sedadla P10: 550 korun.

Text a ilustrační foto: Vlastimil Langer