Hostem hudebního klubu bude Ivo Viktorin z AG Fleku

23.01.2018 14:23

VIZOVICE - Skladatel, multiinstrumentalista, zpěvák, jeden ze zakládajících členů kapely AG Flek Ivo Viktorin zavítá do vizovického hudebního klubu. „V moderovaném pořadu Čendy Imrýška se posluchači 25. ledna v 19 hodin v kavárně Domu kultury Vizovice mohou těšit nejen na perličky z bohatého života tohoto mistra zvuku, ale třeba i na jeho zkušenosti z práce ve vyhlášeném zlínském nahrávacím studiu,“ informovala tisková mluvčí vizovické radnice Gabriela Netopilová Sluštíková.

A nebude se jen mluvit, chybět nebude ani oblíbená hudba Iva Viktorína. Zahrají písničky těch, kteří u něj točili – například Iva Bittová, Buty, Druhá Tráva, Jaromír Nohavica, Mňága & Žďorp, - 123 minut a další.
Hudební klub ve Vizovicích funguje rok. Čenda Imrýšek v něm pravidelně představuje zajímavé osobnosti nejen Zlínského kraje a jejich oblíbené skladby. Jeho založením město Vizovice vyšlo vstříc nejen dříve narozeným spoluobčanům.