Hokejové Berany sestřelil mladoboleslavský Žejdl

12.03.2019 07:03

MLADÁ BOLESLAV - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v prvním zápase předkola Generali play off Tipsport extraligy na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 1:3 a do vyřazovacích bojů vstoupili porážkou.
Domácí sice nastoupili bez kapitána Michala Vondrky a s gólmanem Janem Růžičkou, ale utkání měli po celý průběh ve své režii. Bruslaři předčili zlínské hokejisty v pohybu, bruslení, nasazení a v koncovce.

Berany srazil na kolena čistý hattrick Lukáše Žejdla. Zlíňané se dostávali během utkání sporadicky do zakončení. Dvaadvacet vteřin před koncem dali alespoň čestný gól, který zaznamenal Rafs Freibergs.
Středočeši si připsali v sérii hrané na tři výhry první bod. První zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy 2019: BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín 3:1 ((1:0, 1:0, 1:1). Stav série: 1-0, dnes se hraje další utkání opět na ledě Mladé Boleslavi.

Foto: Zlin Press Jiří Zaňát