Hokejisté se i s fanoušky rozloučí s uplynulou sezonou

20.03.2019 14:52

ZLÍN -  Rozloučení s hokejovou sezonou připravil pro své fanoušky Hokejový klub PSG Berani Zlín. Hokejové dopoledne se uskuteční v sobotu 23. března na Zimním stadionu Luďka Čajky.
Beranům skončila sezona v neděli 17. března, když v pátém utkání vyrovnané série předkola play-off podlehli týmu z Mladé Boleslavi. Tu pravou tečku za uplynulou sezonou ale udělají spolu s fanoušky. „Fanoušci byli celou sezonu skvělí a mají velký podíl na výkonech celého týmu," řekl brankář týmu, Libor Kašík.
Příznivci Beranů se mohou těšit na bruslení s hráči A-týmu, na soutěže o hokejové fanouškovské předměty a promítání na kostce. Chybět nebude autogramiáda a hokejový fotokoutek.
Hokejisté A-týmu budou v sobotu k dispozici v čase od 9:30 do 11:30 hodin. „Přijďte se rozloučit se a užít si poslední hokejové dopoledne v sezoně 2018/2019. Pro podrobnější informace sledujte facebookový profil PSG Berani Zlín,“ dodal na závěr Roman Ordelt, tiskový mluvčí hokejového klubu.
Libor Kašík. Foto: www.hokej.zlin.cz