Hasiči z Mladcové získali pohár zlínského primátora

25.06.2019 12:18

ZLÍN – Jubilejní XX. ročník hasičské soutěže O putovní pohár primátora města Zlína ovládli v sobotu 22. června dobrovolní hasiči z Mladcové.
„I letos se soutěžního klání o prestižní pohár zúčastnilo všech 13 jednotek sboru dobrovolných hasičů, které město zřizuje. Nejlepší časy a výkony vynesly na nejvyšší příčku jednotku sboru dobrovolných hasičů místní části Zlín-Mladcová, která si odvezla zcela nový putovní pohár,“ informovala Irena Orságová z tiskového oddělení zlínského magistrátu.

„V předchozích ročnících získala hasičská jednotka z Jaroslavic tři prvenství v řadě za sebou a podle nepsaných pravidel tak získala vloni pohár do vlastnictví. Z tohoto důvodu byl pro letošní ročník vyroben nový pohár, který bude po celý rok vlastnit vítězná jednotka z Mladcové,“ vysvětlil technik požární ochrany statutárního města Zlína Josef Jakuba.

Loňský vítěz, dobrovolní hasiči z Jaroslavic, letos dosáhl na stříbrnou příčku a třetí místo si odvezli hasiči z Prštného.

Podpořit soutěžící přijel do sportovního areálu hasičů Pod Chlumem ve Lhotce také primátor města Zlína Jiří Korec, který všem hasičům za záslužnou činnost poděkoval a osobně předal ceny a poháry vítězům.

Foto: www.zlin.eu