Gymnázium Otrokovice slaví dvě výročí

05.11.2017 08:40

OTROKOVICE - Hned dvě kulatá výročí bude oslavovat otrokovické gymnázium. „Při příležitosti 60. výročí založení divadelního souboru Variace a 50. výročí hudebního sboru připravili pracovníci a žáci Gymnázia Otrokovice program, který se uskuteční v sobotu 11. listopadu v prostorách školy a Otrokovické BESEDY,“ sdělila tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.
„Od 8 do 15 hodin můžete v rámci dne otevřených dveří navštívit budovu Gymnázia Otrokovice. Od 16 hodin je připraven program v prostorách Otrokovické BESEDY, v jehož průběhu vystoupí divadelní soubor Variace, hudební soubor a sbor Gymnázia Otrokovice,“ vyjmenoval ředitel GO Ivo Kramář. Po kulturním programu bude následovat společenský večer. Během celého dne bude pro návštěvníky oslav zajištěno občerstvení.
„Akci lze pojmout i jako setkání bývalých spolužáků, je tedy možno rezervovat si s předstihem stoly v bývalém kinosále. Objednávky s počtem míst, jménem a ročníkem ukončení studia posílejte na adresu hrstka@gyotr.cz,“ vyzval Pavel Hrstka z otrokovického gymnázia.

Vlastimil Langer