Do kulturáku na Galavečer boxu

15.01.2020 09:45

VSETÍN - Velký sál domu kultury bude v sobotu 18. ledna hostit Galavečer boxu. Začátek akce, která se uskuteční k 20. výročí existence Fighters centra Spartakus Vsetín, je plánován na 18 hodin. Diváci se mohou těšit na 16 zápasů nejen v olympijském boxu, také také v thaiboxu, K1 a kiokushyn-kai. Z domácích borců do nich zasáhnou Benjamin Húšť, Natálie Kozubíková, Rostislav Kročil, Jakub Holec (všichni box), Ondřej Bosák (thaibox), Pavel Tichánek, Martin Dědek (oba K1), Marek Sábl a Jakub Krabica (oba kiokushyn-kai).

„V rámci doprovodného programu proběhne ukázka speciální vojenské přípravy RMA pod vedením zkušeného instruktora Nikolaje Martináka a zazpívá také nadějná folklorní zpěvačka Kamila Polonyová,“ přiblížil hlavní organizátor Martin Hon.

„Galavečer má také charitativní podttext. Část výtěžku ze vstupného totiž poputuje na pomoc vážně nemocnému Jakubu Guryčovi z Rožnova pod Radhoštěm,“ doplnil Hon s tím, že záštitu nad akcí převzali místostarosta Tomáš Pifka a senátor Tomáš Goláň.

 

Rudolf Maňas

Ilustrační foto: Archiv KNZ

Zdroj: MěÚ Vsetín, Michal Horský