Divadelní sezona ve Vizovicích začne ve velkém stylu

06.09.2018 08:49

VIZOVICE - Hned dvě pražská divadla se v září představí návštěvníkům Domu kultury Vizovice. „Už ve čtvrtek 6. září se diváci mohou těšit na Oldřicha Navrátila a Zuzanu Kronerovou v představení Divadla Komediograf Manželství v kostce. O téměř čtrnáct dní později – 18. září do Vizovic zavítají Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer, kteří tady uvedou inscenaci Ani za milion!,“ inform,ovala tisková mluvčí vizovické radnice Gabriela Netopilová Sluštíková.

„Pro nás je to samozřejmě vždy velká událost a jsme velmi rádi, že sem do Vizovic můžeme přivést i pražské umělce. O tato představení je pokaždé velký zájem. Pro naše diváky je to velmi příjemné oživení,“ uvedla ředitelka Domu kultury Vizovice Jiřina Trlicová.

Inscenace Luboše Baláka Manželství v kostce pojednává o věčném souboji mužů a žen, který trvá neuvěřitelně dlouho a netýká se jen těchto dvou jedinců. Ve hře oba protagonisté hrají dvacetileté, když se seznámili na břehu Berounky, i sto dvacetileté, když přemýšlí na lavičce v Beskydech, proč se jim vlastně za celou dobu nepovedlo zakroutit jeden druhému krkem. Hra je doslova koncertem komediálního talentu skvělých herců Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila.

V brilantní detektivní komedii Ani za milion! je zase všechno jinak, než by se na první pohled mohlo zdát – každá lež je pravdou, každá pravda je lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah. Nevšední zážitek plný vtipu, napětí a brilantních dialogů zavede diváky do prostředí přímořského majáku.

Obě inscenace začínají v Domě kultury Vizovice v 19:00.

Vlastimil Langer