Daruj krev s Korunkou a Fastavem

05.02.2019 13:45

ZLÍN - Akce Daruj krev s Korunkou Luhačovice a FC Fastav Zlín, se ve středu 6. února uskuteční v transfuzní stanici Krajské nemocnice T. Bati. „Zájemci se mohou přijít osobně seznámit s některými fotbalisty a podpořit dárcovství krve či se nechat zapsat do registru dárců kostní dřeně,“ informovala tisková mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

V čase 6 až 12 hodin mohou přijít lidé darovat krev nebo si nechat odebrat malý vzorek krve a zapsat se do registru dárců kostní dřeně. Akci organizuje Korunka Luhačovice spolu s fotbalisty FC Fastav Zlín v čele se zlínským útočníkem Fastavu, fotbalistou Tomášem Poznarem. Připojí se také členové Hasičského záchranného sboru ČR a rádio Rock Max. Příchozí kromě dobrého pocitu získají také drobné dárky.

Foto: www.kntb.cz