Dárky pro vsetínské jubilanty

17.06.2020 07:10

VSETÍN - Město Vsetín každý měsíc pořádá na radnici setkání jubilantů. Tyto tradiční oslavy byly z důvodu pandemie koronaviru přerušeny. Senioři však nemusí být smutní, dárky jim budou předány.

„Vsetínská radnice pořádá každý měsíc setkání jubilantů ve věku 70, 75, 80, 85, 90, 95 a 100 let. V roce 2019 jsme na oslavu pozvali 977 oslavenců. Zdraví dovolilo celkem 521 jubilantům zúčastnit se připraveného programu,“ uvedla místostarostka Simona Hlaváčová s tím, že od března letošního roku je pořádání oslav jubilantů z důvodu pandemie koronaviru přerušeno.  
„Nikdo z jubilantů ale nemusí být smutný, dárky jsou pro ně připraveny. Od pondělí 15. června do pátku 26. června v čase od 8 do 12 hodin si lze dárek vyzvednout osobně nebo v zastoupení člena rodiny,“ doplnila místostarostka.

„V těchto dnech jsme odeslali podrobné instrukce více než 340 jubilantům. Dárky si mohou vyzvedávat v prvním patře městského úřadu v místnosti číslo 122,“ sdělila předsedkyně Komise sboru pro občanské záležitosti Vojtěška Mocková.

„Děkuji všem členkám Komise sboru pro občanské záležitosti za jejich osobní podporu při organizaci obřadů pro jubilanty z počátku letošního roku i při pomoci v těchto dnech, kdy za bezpečnostních opatření realizujeme předávání dárků. Vážím si jejich přístupu a pracovitosti,“ uzavřela místostarostka Hlaváčová.     
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Vsetín