Dárci krve obdrží vitamínové balíčky

16.06.2020 09:18

ZLÍN - Hematologicko-transfuzní stanice Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obnovila po pauze způsobené koronavirovou pandemií spolupráci s významným výrobcem vitamínů a dalších doplňků stravy z regionu. Dobrovolní dárci se tak mohou těšit na odměnu od této společnosti ve čtvrtek 18. června v rámci akce Daruj krev s VITARem.
„S VITARem jsme vstoupili do letošního roku, lednová akce měla u dárců ohlas a chodili k nám ve velkém počtu. Věříme, že stejný úspěch budou mít i nadcházející dvě akce, které jsou už připravené. A děkujeme VITARu, že s námi pokračuje ve spolupráci, ozval se prakticky hned poté, co se darování krve vrátilo do normálu. Vděční jsme kvůli našim dárcům, pro které jsou vitamíny a další produkty od této společnosti příjemným bonusem,“ prohlásila Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.
Ve čtvrtek 18. června budou návštěvníci „transfuzky“ ve zlínské nemocnici dostávat od společnosti VITAR dárkové balíčky s mixem vitamínů, a to ihned po úspěšném odběru. „Věříme, že jim udělají radost a také že přispějí k udržení jejich zdraví,“ vzkázal Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti.
„Řada našich zaměstnanců se také osobně chystá přijít darovat krev. Chceme pomáhat co nejvíce,“ doplnila Jitka Pethö, manažerka médií a korporátní komunikace VITARu. Dodala, že během srpnové akce se mohou úspěšní dárci krve těšit na jeden z produktů VITARu.

 „Ve stejném rozsahu jako s firmou VITAR spolupracuje zlínské hematologicko-transfuzní oddělení i s dalším významným výrobcem z regionu, společností Z-STYLE CZ. Firma dlouhodobě odměňuje dárce krve kvalitními pracovními rukavicemi a darovat chodí pravidelně i její zaměstnanci,“ dodal Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje.

Vlastimil Langer

Zdroj: Zdeněk Dvořák, PR specialista nemocnic Zlínského kraje
Ilustrační foto: FB