Další krok k obnově koupaliště – radnice vypsala veřejnou zakázku na prováděcí dokumentaci

17.01.2019 07:17

VIZOVICE - Veřejnou zakázku na zpracování prováděcí dokumentace na koupaliště vypsala vizovická radnice. „Rozsáhlý materiál má podat podrobný popis například konstrukčních prvků a charakteristik stavby, stejně jako zdravotně-technických detailů, nejlepších možných použitých materiálů či možností vytápění,“ informovala tisková mluvčí vizovické radnice Gabriela Netopilová Sluštíková.

„Jde o další dokument, který je nezbytný pro modernizaci léta zavřeného areálu, a který daleko víc zpřesní odpověď na otázku, kolik znovuotevření koupaliště bude stát,“ uvedla místostarostka Vizovic Alena Hanáková. Investice se zatím odhaduje na víc než 20 milionů korun.

Dokumentace pro provedení stavby slouží jako podklad pro stavební dozor. Ten může na základě jejího posouzení detailně kontrolovat kvalitu a správnost provedení stavebních prací.

Vizovické koupaliště je uzavřené od konce roku 2007. Loni si radnice nechala na jeho rekonstrukci zpracovat projekt. Počítá například s nerezovou bazénovou vanou s plaveckou, relaxační i neplaveckou částí, s velkou a malou skluzavkou, s chrliči, houpacím zálivem, vzduchovou lavicí, vodním ježkem i stříkajícím zvířátkem.

Vlastimil Langer
Foto: www.mestovizovice.cz