Bez ohledu na počasí skvěle prožitý nedělní večer ve 14|15 Baťově institutu

23.06.2020 08:53

ZLÍN - Ani počasí neodradilo organizátory plánovaného koncertu Blízko nebe a spolu s hudebními interprety, Ondřejem Svačinou (kytara), Radimem Nowakem (saxofon) a Richardem Nálepou (zpěv), kteří připravili návštěvníkům skvělý večer plný známých jazzových a swingových songů.

„Koncert se vzhledem k počasí uskutečnil v kavárně, avšak milou a nečekanou tečkou za celým hudebním večerem bylo krátké improvizované vystoupení na střeše budovy 14,“ uvedla Petra Štrofová, PR manažerka 14|15 Baťova institutu

. Všichni si tak mohli vychutnat poslední hudební kousky přímo pod širým nebem, kde se mimo jiné často aktivně přidali ke zpěvu a hudebníky v závěru odměnili hlasitým potleskem s žádostmi o přídavky. Skvělá atmosféra, skvělé místo. To jsou akce uspořádané ve 14|15 Baťově institutu. Nedělní večer toho byl důkazem.

Na koncert zavítalo zhruba sedmdesát návštěvníků. Počasí někoho možná odradilo, ovšem hudba přináší zážitek v každé roční době a za každého počasí. A tak ti, co přišli, nelitovali a naopak si užili krásný večer.

„Další podobná akce ‚pod širým nebem‘ se uskuteční zanedlouho. Už v pátek 24. července vystoupí na střešní terase budovy 14 hudební skupina O5 A RADEČEK,“ dodala Petra Štrofová.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: 14|15 Baťův institut, p. o.