Berani si smlsli na pardubickém perníku a vezou domů tříbodové vítězství

27.11.2018 20:22

PARDUBICE/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v úterý 27. listopadu v dohrávaném utkání 22. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 5:1 a v tabulce jsou nyní na sedmém místě.

Rozhodující náskok si Berani zajistili už v první třetině, kterou vyhráli 2:0. Domácí sice dokázali v polovině utkání snížit na rozdíl jednoho gólu zásluhou využité přesilovky, ale  po třech inkasovaných gólech v závěrečné třetině Beranům podlehli.

Velký podíl na výhře Beranů měl brankář Jakub Sedláček, který z 27 střel pustil za svá záda pouze jedinou.
HC Dynamo Pardubice - PSG Berani Zlín 1:5 (0:2, 1:0, 0:3). Góly Beranů stříleli Jiří Ondráček, Tomáš Žižka, Michal Popelka, Pavel Sedláček a Dalibor Řezníček.
Zlín hraje v pátek 30. listopadu doma s Chomutovem, začátek v 17:30 hodin.