Berani zvládli přestřelku s Dynamem a mají první tři body

05.10.2019 07:02

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 7. kola Tipsport extraligy 2019/2020 v pátek 4. října nad týmem HC Dynamo Pardubice 4:3 a vybojovali první extraligové body v sezoně.

Na úvodní výhru čekali Berani sedm kol a odpoutali se z chvostu extraligové tabulky. Zlíňané premiérově s brankářem Markem Čiliakem vedli v první třetině již 2:0, ale Dynamo dokázalo před odchodem do šaten vyrovnat. Domácí strhli na začátku druhé třetiny vedení opět na svou stranu, jenže Pardubice se opět dotáhly. Berani rozhodli přestřelku vítězným gólem ve 34. minutě. V závěrečné části již branka nepadla a svěřenci Antonína Stavjani vybojovali první body.
Branky zaznamenali Tomáš Žižka 2, Jan Dufek a Zdeněk Okál. Utkání nedohrál kvůli poranění hlavy obránce Lukáš Buchta. Zlín hraje v neděli 6. října v Brně moravské derby s Kometou.