Berani zdolali v pohodě Pardubice

14.01.2019 07:16

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v nedělním zápase 35. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Dynamo Pardubice 5:1. Berani přerušili sérii pěti proher v řadě a slaví tříbodové vítězství.
Výroční zápas v rámci oslav 90 let zlínského hokeje před skvělou diváckou atmosférou se vydařil. Berani o důležité výhře nad posledním týmem tabulky rozhodli před zaplněným hledištěm již v úvodní třetině třemi góly.
Dynamo na začátku druhé třetiny snížilo, ale Berani měli utkání pod kontrolou a s přehledem ho dovedli do vítězného konce. Pardubice v utkání nasbíraly 67 trestných minut a hlavní trenér Ladislav Lubina byl za nesportovní chování vykázán z lavičky.
Tipsport extraliga 2018/2019: PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice 5:1 ((3:0, 2:1, 0:0), branky a nahrávky: 7. min Šlahař (Fryšara), 15. Valenta (Lakatoš), 17. Fořt (J. Ondráček), 31. Anděl (Fryšara, Řezníček), 32. Kubiš (J.Ondráček, Freibergs) - 24. Ihnačák (J. Mikuš).

Foto: Zlin Press Jiří Zaňát