Berani vyhráli v Olomouci a srovnali stav série

10.03.2020 20:47

OLOMOUC/ZLÍN -  Před prázdným hledištěm vyhráli hokejisté PSG Berani Zlín druhý zápas předkola play off Generali Česká pojišťovna play off 2020 na ledě týmu HC Olomouc 3:1 a srovnali stav série hrané na tři vítězné zápasy na 1:1.
Utkání se hrálo bez jediného diváka na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu kvůli šíření epidemie koronaviru.
Berani otevřeli odvetný souboj na olomouckém ledě úspěšně a v 17. minutě šli do vedení. Hanáci v polovině utkání vyrovnali, ale Zlínští dvěma brankami ve třetí třetině strhli výhru na svou stranu. Za Berany skórovali Zdeněk Okál dvakrát a jednu trefu přidal Antonín Honejsek. Vynikající výkon předvedl brankář Libor Kašík. HC Olomouc - PSG Berani Zlín 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).O dalším osudu play off české extraligy se bude jednat ve středu v Praze. V případě, že by se v lize pokračovalo, čeká třetí zápas předkola Berany ve čtvrtek 12. března na domácím ledě.
Foto: