Berani v neděli nestačili na Karlovy Vary

04.11.2018 22:02

ZLÍN – Zlínští Berani narazili v utkání 17. kola Tipsport extraligy na domácím ledě na víc než zdatného soupeře. HC Energie Karlovy Vary byl nad jejich síly a ze zlínského stadionu si odvezl tříbodový zisk za vítězství 1:4. Pro domácí příznivce dost velké zklamání, jenže  museli uznat, že karlovarský soubor byl prostě lepší ve všech ukazatelích a vzhledem k šancím, které si jeho hráči vytvořili, mohla být prohra domácích Beranů krutější.
Západočeši šli do vedení již v první třetině a své vedení zvýšili na tři góly v druhé části hry. Domácí dostali ještě v závěru této části možnost snížit nepříznivý stav, ale Okál neproměnil trestné střílení.
V závěrečné třetině přidali Západočeši čtvrtý gól z přesilovky a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Berani sice stačili v 43. minutě zásluhou Šlahaře dopravit puk do soupeřovy branky, ale to bylo vše, co jim Západočeši v nedělním odpoledni dovolili. Zlíňané byli pomalejší, nepřesně kombinovali, ztráceli zbytečně puky a nenašli recept jak překonat karlovarského brankáře Novotného,
Tipsport extraliga 2018/2019 - 17. kolo: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary 1:4 (0:1, 0:2, 1:1).